top of page

Bu kitap kilo verme gibi hassas bir konu üzerine hazırlandığından aşağıdaki durumlardan ve burada bahsedilmeyen durumlardan dolayı kitabın kullanımından doğacak tüm maddi ve manevi zararlardan feragat ettiğimi bildirmek isterim. Bu kitapta yer alan bilgiler tamamen tavsiye niteliğindedir. Bilgileri uygulayıp uygulamamak sizin kendi kişisel sorumluluğunuzdadır.

Kitap kişisel gelişim konularında genel bilgiler ve tavsiyeler içermektedir. Herhangi bir uzman (Doktor, Psikolog vb.) görüşü bildirmemektedir. Bir uzmana görünme ihtiyacınız varsa, öncelikli olarak bir uzmandan yardım almalısınız.

Bu kitap hiçbir yasadışı olayı, durumu, fiili tavsiye ve tasvip etmemektedir.
Bu kitapta yer alan bilgiler genel tavsiyelerdir. Eğer bir kişinin ya da kendinizin niyetinden, hareketlerinden, durumundan ve duygularından şüphe ediyorsanız ona fiziksel veya ruhsal açıdan zarar verecek hiçbir davranış içinde bulunmamanız gerekir.

Bu teknikleri kullanarak kimseyi rahatsız edecek davranışları yapmamanız gerekir. Atacağınız adımların kişilik haklarına ve kanunlara uygunluğunu tespit etmek ve bu duruma uygun davranmak sizin sorumluluğunuzdadır. Yasalar karşısında suçlu duruma düşmemek için gerekli tedbirleri almak ve bu tür hareketlerden kaçınmak zorundasınız.
Herhangi bir kişiyi bu tekniklerle zorlayamazsınız. Kitapta yer alan teknikler tamamen genel tavsiyelerdir.

bottom of page