top of page

Bu kitap kilo verme için tavsiyeler içermektedir.

Bu kitaptaki bilgiler kesinlikle konusunda uzman bir hekimden alacağınız desteğin ve tedavinin yerini tutma iddiası taşımamaktadır.

Bu site ziyaretçilerinin gizli veya açık hiç bir bilgisini toplama amacı gütmemektedir.

Bu site ziyaretçilerinin bilgisayarlarına kötü amaçlı yazılım yüklemez.

Bu site spam aracılığıyla ürün satışına karşıdır ve kesinlikle yapmaz. Eğitimi verilen konularla alakalı doğabilecek sorunlar Kilo Veme Programı e-kitabı , ve şuan bulunduğunuz sitenin sorumluluğunda değildir.

Bu sitede yer alan bilgiler başka sitelerde kullanılamaz. Kilo Verme Programı isimli E-Kitap ücretsiz başka site veya mecralarda dağıtılamaz. Dağıtanlar veya kopyalayanlar hakkında yasal hakkı korunur.

Bu site, Kilo Verme Programı E-Kitabında anlatılan bilgilerin veya eğitimlerin kişiden kişiye değişebileceği ve sizin çalışmanızla, bu işe vereceğiniz emekle gelişeceğini bilmeniz gerekmektedir.

Bu site ve site aracılığıyla satılan kitap kimseye hiç bir konuda garanti vermez.

Bu sitede dışarıya bağlantılar verilir. Ulaşacağınız sitelerin içerikleri ve bu ikincil sitelerden ulaşacağınız diğer siteler ile ilgili bir sorumluluğumuz yoktur.

Bu sitenin reklamını veren üçüncü şahısların yapacakları olumsuz davranışlar, resimli, metin veya spam reklamlar bu sitenin sorumluluğunda değildir.

Bu site kimlik avı ve diğer hile yöntemlerini kullanmaz ve tavsiye etmez.

Kilo Verme Programı isimli E-Kitap  OdakliPazar.com sitesi üzerinden ödeme alınması koşuluyla satılmaktadır ve devlete satış karşılığında %8 KDV ödenmektedir.

Bu site, Kilo Verme Programı E-Kitap herhangi bir ticari marka ile bağlantılı değildir.

Bu site aracılığıyla satılan Kilo Verme Programı E-Kitabını alanların bilgileri üçüncü şahıslarla paylaşılmaz.

Kilo Verme Programı E-Kitap basılı yayın değildir. Elektronik bir kitaptır ve yalnızca bilgisayar ortamında okunabilir.

Kilo Verme Programı E-Kitap elektronik bir kitap olduğu için iadesi hiçbir şart ve koşulda mümkün değildir.

Bu siteyi ziyaret eden ve Kilo Verme Programı E-Kitabını alan kişilerin Yayın ve Gizlilik Politikasını okuduğu varsayılır.

bottom of page